У 2020 році в лікарні відбулися принципові зміни, що стали визначальними для подальшого розвитку. Перш за все це вдало завершений процес реорганізації — лікарня стала комунальним некомерційним підприємством «Київська міська клінічна лікарня № 18», сучасним багатопрофільним медичним закладом.
Підприємство проводить некомерційну діяльність, спрямовану на досягнення, збереження та зміцнення здоров’я населення. Заклад має вищу акредитаційну категорію. Головним завданням є забезпечення потреб населення у вторинній, третинній та паліативній медичній допомозі і медичній реабілітації.
На базі лікарні працює три кафедри Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця:
- кафедра хірургії №1;
- кафедра внутрішньої медицини №1;
- кафедра акушерства та гінекології №1.
Лікарня здійснює консультативно-діагностичну допомогу, планову та ургентну стаціонарну допомогу, паліативну допомогу та реабілітацію. Ліжковий фонд складає 415 ліжок (125 ліжок хірургічного та 290 терапевтичного профілю).










